• Legutóbbi
JW3303 Optikai Változtatható Csillapító Távközlési CATV Optikai Teszter 2.5~60dB 1260~1650 Változó optikai csillapító

JW3303 Optikai Változtatható Csillapító Távközlési CATV Optikai Teszter 2.5~60dB 1260~1650 Változó optikai csillapító

A látogatók értékelése:
HUF 175500.00
HUF 163215.00 -7 %

Az áru mennyisége
A Това elérhető


I. Bevezetés :
JW3303 kapaszkodó optikai változtatható csillapító használják folyamatosan változó optikai jel csillapítás. Mint a csillapító egység használható egy a rendszer az on-line teszt, ott, therefore JW3303 lehet használni egy digitális rendszer, a kommunikációs eszközök (mint például :
PHD, SDH), valamint egy rendszer elfogadása analóg moduláció (CATV)
Alkalmazás :
Távközlési Karbantartás
CATV Karbantartás
Átfogó kábel építési rendszer
Optikai eszközök a kutatás-fejlesztés
Optikai kommunikációs oktatás, labor vizsgálatok
Egyéb optikai projekt
Jellemzők :
fokozatos enyhítő által circumgyrated tárcsa : enyhítő lépés 0.05 d B
Biztosítja a funkció megjelenítésére d B-d Bm enyhítő érték
Az alternatív funkció 10 perc Automatikus kikapcsolás nélkül művelet
Miután egy műszerek, egy rendszer, egy memorizálás, egy enyhítő érték enyhítő lépést, annak érdekében, hogy állítsa vissza a rendszert vissza az előző leállt állam, amikor nyissa meg az eszközök legközelebb
JW3303 Legfőbb szervnek, Védő Gumi Csizma, Újratölthető akkumulátor(nem tartalmazza), Tápegység, Adapter,használati Utasítás, Pamut Törlőkendő, Merev, kemény hordtáska

Főbb jellemzők

Modell Száma:
JW3303

Hasonló termékek a kategóriában

Finisar Új, Eredeti FTLX1341E2 Egyetlen mód Modul 10KM 1310NM

HUF 307530.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

Kompatibilis SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP modul

HUF 19440.00

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HW SPP5200LP-H1-W Egyetlen mód Modul 10G-1310NM-10KM-SM-SFP+

HUF 8721.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.GyártóHUAWEIGyártó CikkszámSPP5200 LPH1WLeírásEgyetlen mód Modul, SFP+,10 GBaseLR, 1310 NM10 KMSMSFP.Általános LeírásModul TípusaÁtviteli TávolságÁtviteli KözegÁtviteli HullámhosszCsatlakozó TípusaÁtviteli SebességÜzemi FeszültségSFP+10 kmEgyetlen mód Modul1310nmVontató LC10 Gb / s3.3 V

Kompatibilis Arista Hálózatok Kétirányú SFP-1G-BXUA-20 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1310nm/RX1550nm 20 km-re DDM Adó SFP modul

HUF 4090.50

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Fiber optic-cleaner, A kerámia foglalat végén felület lehet cserélni egy core tisztább, Rost tisztítás doboz

5130.00 -25 % HUF 3847.00

Optikai felület tisztító gép nem alkohol speciális rost, mag, A minta kiválasztása a tisztább lehetővé teszi, hogy a tisztítás, hogy elérjék a kívánt eredményt, Takarító, könnyen hordozható csak óvatosan törölje meg, a por, meg A zsír a felület az optikai kapcsolat takarítják, a gazdasági, valamint a tisztító kazettát a tisztább lehet cserélni gombot, hogy csökkentse a költségeit a nagyobb felhasználók számára...

Optikai Teljesítmény Mérő Lézer fényforrás gép TL-560A Optikai Teljesítmény Mérő piros fény 10MW Vizuális hibakeresőt Ingyenes szállítás

12039.30 -7 % HUF 11197.00

Termék Attribútumok Egy (70 + 8 távközlési felhasználók), a Termék Jellemzői a Felhasználók egyénikalibrálás (PC nélkül), gyári kalibrálási értékek visszaállítása; Automatikkikapcsolás funkció beállítható; beállíthatjuk, Hogy a referencia érték, REF relatív mérés; Valósidő kijelzése akkumulátor töltöttségi; Folyamatos piros fény kimeneti (állandó vezérlő áramkör) A használja a cserélhető optikai port kapcsolódási pontok FC, SC főnök, a mérés pontosabb; Két AA elem, energiatakarékos tervezés, hosszú idő; Gumi héj, növeli védelmi teljesítményt, alkalmas terepre, a termék leírása TL560 Sorozat hordozható optikai multiméter, más néven optikai multiméter, egy teljesítménymérő, vörös fény, az egyik a kombináció, mind a PM a vörös fénnyel egyidejűleg is használható, ez is lehet használni, egyedül...

Extrem 10GBSE-ZR SFP+ adó,10G 1550nm 80km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció ingyenes szállítás!

117571.50 -5 % HUF 111694.00

10 G 1550nm 80km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció Kompatibilis Extrem berendezésekA TERMÉK JELLEMZŐI Operációs adatátviteli sebesség akár 10.3 Gbps 1550nm EML adóAPD vevő Átlagos Kimeneti Teljesítmény : 0~5d Bm Vevő Érzékenysége : 24d Bm Távolság akár 80km át SMF Egyetlen 3.3 Vos tápegység, TTL Logika Felület Duplex LC Csatlakozó Felület, HotPluggable Megfelel az MSA SFP+ Specifikáció SFF8431 Kompatibilis az IEEE 802.3 ae 10 GBASEZR / ZW Teljesítmény Disszipáció Beépített Digitális Diagnosztikai Funkció Működési esetén a Hőmérséklet Standard : 0°Ctól +70°C EML adóvevő APDALKALMAZÁSOKA 10 GBASEZR / ZW8 G / 10 G Fibre Channel Más Optikai LinkNORMÁLKompatibilis az SFF8431 pedig SFF8432Megfelel az SFF8472Kompatibilis az IEEE 802.3 ae 10 GBASEZR, valamint a 10 GBASEZWMegfelel az IEC 608251 Class 1 laser eye biztonságosRo HS KonformTERMÉK LEÍRÁSSFP+ ZR adó az 1550nm hűtött EML lézer, illetve a RENDŐRSÉG fotóérzékelő vevő alapú 10 GigabitSFP+ adó, amelynek célja, hogy továbbítására vagy fogadására optikai adatok egyetlen mód, optikai linkhossza 80 kmt.Digitális diagnosztikai funkciók állnak rendelkezésre keresztül 2vezeték soros interfész meghatározott, aSFF8472, amely lehetővé teszi a valós idejű hozzáférést készülék működési paramétereket, mint például a készülék a hőmérséklet, a lézerelfogultság jelenlegi, továbbított optikai teljesítmény, kapott optikai teljesítmény, illetve a készülék feszültség.A GyárMinősítésekCsomagolásA jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20dbTippek kérjük, figyelmesen olvassa elSZÁLLÍTÁS1...

81.S2GFCSR1851M 850NM TELLABS

HUF 53676.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

10db/sok 2,4 GHz antenna SMA Male csatlakozó 2dbi wifi antenna gumi Zigbee antenna rövid 5cm

6207.30 -10 % HUF 5586.00

10db / sok 2,4 GHz antenna SMA Male csatlakozó 2dbi wifi antenna gumi Zigbee antenna rövid 5cmTermék leírásSW2400 ZT48 vezeték nélküli digitális antenna, a vezeték nélküli digitális mérőóraleolvasó kommunikációs rendszer kialakítása az antenna.Az antenna állóhullám arány teljesítménye jó, kis dimenzió, szerkezet, könnyű telepítés, stabil teljesítmény, a nagyon jó antivibrációs, valamint az öregedést.MérettáblázatÁllóhullám arányParaméterFrekvencia tartomány : 2400 MHz + / 100 állóhullám arány : Bemeneti impedancia : 50 Ω Maximális teljesítmény : 10 W Nyereség : 2.5 d Bi Polarizáció : vertikális polarizáció Inerface formában : SMA / J

Az újdonság

Írja be e-mail címét, hogy feliratkozhasson, és üzletünkben megkapja a legjobb ajánlatokat és lehetőségeket. Soha nem küldünk spamet. A legjobb árak és a legjobban garantált lehetőség.