kommunikációs berendezések

kommunikációs berendezések

Az ábrázolás 1-36 215 opciók

Az ábrázolás 1-36 215 opciók

Superbat Autó, TV, Digitális DVB-T FM Antenna Erősítő Erősítő SMA Male Csatlakozó A DVBT Testreszabható TDT

10 Felhasználói értékelések
4887.00-10 % 4398.00

Superbat Autó, TV, Digitális DVBT FM Antenna Erősítő Erősítő SMA Male csatlakozó a DVBT ÚJ Forró testre Szabható ingyenes szállításLeírásEz a könnyű, kicsi, könnyű beállítani, Autó, TV / Rádió AM / FM 2 az 1ben Antenna Erősítő, valamint Booster a tökéletes kiegészítője a tuner autóba.Ez a TV antenna segít javítani a kocsit?s TVkép minősége a megerősítése, hogy a tuner?s arra, hogy vegye fel a TV fogadások...

10 Db 10ft SMA Kábel Női SMA Male Csatlakozó Antenna Hosszabbító Koax Csatlakozó 3M

5 Felhasználói értékelések
5821.20-5 % 5530.00

SMA Kábel, SMA, hogy SMA Male csatlakozó pigtail RG174 kábel 3 M AdapterCsatlakozó Típusa : SMA Dugó,férfi pin / SMA Jack,női pinKábel Típ: RG174Hossza : 3m / 9 .85ft10 db SMA Férfinő RG174 3mMárka új plug férfi USB Mini 5 Pin Férfi Átalakító Kábel ingyenes szállítási sok10 darab / tétel1 pár Safty Hátsó Led Lámpa kerékpár kiegészítők a Sárga szín az Új ingyenes szállítási sok10 darab / tételNagykereskedelmi Szilikon 5 LEDes Kerékpár, Bicikli Vigyázat Biztonsági Hátsó Lámpák Ingyenes szállítási sok10 darab / tételNagykereskedelmi Mr16 4 W Energiatakarékos Led Beépíthető Meleg Fehér / hideg fehér Izzó Lámpa 12 V ingyenes szállítási sok10 darab / tételSMA FérfiSMA Male Egyenesen RF csatlakozó Hullám RG316 kábel Ugró pigtail sok10 darab / tételAz IPX / u.fl hogy IPX / u.fl csatlakozó pigtail kábel 1.13 kábel 5cm ingyenes szállítási sok10 darab / tételRPSMA male, hogy RPSMA aranyozott csatlakozó Pigtail Kábel RG316 15cm ingyenes szállítási sok10 darab / tételRPSMA 4 lyuk panel mount, hogy ufl / Ipx aranyozott csatlakozó Pigtail Kábel 1.13 20cm ingyenes szállítási sok10 darab / tétel

JW3303 Optikai Változtatható Csillapító Távközlési CATV Optikai Teszter 2.5~60dB 1260~1650 Változó Optikai Csillapító

2 Felhasználói értékelések
175500.00-7 % 163215.00

I Bevezetés : JW3303 kapaszkodó optikai változtatható csillapító használják folyamatosan változó optikai jel csillapítás Mint a csillapító egység használható egy a rendszer az online teszt, ott, therefore JW3303 lehet használni egy digitális rendszer, a kommunikációs eszközök (mint például : PHD, SDH), valamint egy rendszer elfogadása analóg moduláció (CATV)Alkalmazás : Távközlési KarbantartásCATV KarbantartásÁtfogó kábel építési rendszerOptikai eszközök a kutatásfejlesztésOptikai kommunikációs oktatás, labor vizsgálatokEgyéb optikai projektJellemzők : fokozatos enyhítő által circumgyrated tárcsa : enyhítő lépés 0.05 d BBiztosítja a funkció megjelenítésére d Bd Bm enyhítő értékAz alternatív funkció 10 perc Automatikkikapcsolás nélkül műveletMiután egy műszerek, egy rendszer, egy memorizálás, egy enyhítő érték enyhítő lépést, annak érdekében, hogy állítsa vissza a rendszert vissza az előző leállt állam, amikor nyissa meg az eszközök legközelebbJW3303 Legfőbb szervnek, Védő Gumi Csizma, Újratölthető akkumulátor(nem tartalmazza), Tápegység, Adapter,használati Utasítás, Pamut Törlőkendő, Merev, kemény hordtáska

Extrem 10GBSE-ZR SFP+ Adó,10G 1550nm 80km SFP+ Optikai Modul Kettős LC Csatlakozó, DDM Funkció Ingyenes Szállítás!

14 Felhasználói értékelések
117571.50-5 % 111694.00

10 G 1550nm 80km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció Kompatibilis Extrem berendezésekA TERMÉK JELLEMZŐI Operációs adatátviteli sebesség akár 10.3 Gbps 1550nm EML adóAPD vevő Átlagos Kimeneti Teljesítmény : 0~5d Bm Vevő Érzékenysége : 24d Bm Távolság akár 80km át SMF Egyetlen 3.3 Vos tápegység, TTL Logika Felület Duplex LC Csatlakozó Felület, HotPluggable Megfelel az MSA SFP+ Specifikáció SFF8431 Kompatibilis az IEEE 802.3 ae 10 GBASEZR / ZW Teljesítmény Disszipáció Beépített Digitális Diagnosztikai Funkció Működési esetén a Hőmérséklet Standard : 0°Ctól +70°C EML adóvevő APDALKALMAZÁSOKA 10 GBASEZR / ZW8 G / 10 G Fibre Channel Más Optikai LinkNORMÁLKompatibilis az SFF8431 pedig SFF8432Megfelel az SFF8472Kompatibilis az IEEE 802.3 ae 10 GBASEZR, valamint a 10 GBASEZWMegfelel az IEC 608251 Class 1 laser eye biztonságosRo HS KonformTERMÉK LEÍRÁSSFP+ ZR adó az 1550nm hűtött EML lézer, illetve a RENDŐRSÉG fotóérzékelő vevő alapú 10 GigabitSFP+ adó, amelynek célja, hogy továbbítására vagy fogadására optikai adatok egyetlen mód, optikai linkhossza 80 kmt.Digitális diagnosztikai funkciók állnak rendelkezésre keresztül 2vezeték soros interfész meghatározott, aSFF8472, amely lehetővé teszi a valós idejű hozzáférést készülék működési paramétereket, mint például a készülék a hőmérséklet, a lézerelfogultság jelenlegi, továbbított optikai teljesítmény, kapott optikai teljesítmény, illetve a készülék feszültség.A GyárMinősítésekCsomagolásA jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20dbTippek kérjük, figyelmesen olvassa elSZÁLLÍTÁS1...

Optikai OTDR SC Adapter Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa Márka

13 Felhasználói értékelések
24178.50-7 % 22486.00

OTDR SC Adapter 1dbEz a SC Adapter használható a következő márkák' OTDR : Anritsu MW9070 / MW9076 B / MW9080 D / MW9081 D / MT9083 A / MT9083 A8 / MT9082 / MT9090 A / MT9082 A8 / MT9082 A9 / MT9082 B9 / MT9082 C9Yokogawa AQ7250 / AQ7260 / AQ7270 / AQ7275 / AQ1200WAVETEK MTS5000 E / MTS5100 E / MTS5200JDSU MTS2000 / MTS4000 / MTS6000 / MTS8000Ár 1unit, vadonatúj, a minőség garantált.Made in China

Extrem Kompatibilis 1000BASE-ZX SFP Adó,1,25 G 1550nm 80km Optikai SFP Modul Kettős LC S DDM

15 Felhasználói értékelések
11043.00-5 % 10492.00

1,25 G 1550nm 80km SFP optikai adóvevő kettős LC csatlakozók pedig DDM funkció Kompatibilis Extrem berendezésekOpmedia Modell Sz OPMS152480 DTERMÉK JELLEMZŐKFel 1,25 Gb / s adatátviteli kapcsolatok1550nm hullámhosszDFB lézer adóPINfotóérzékelő.Akár 80km reach távolságHotpluggable SFP lábnyomDuplex LC dugaszolható optikai felületAlacsony energia disszipációFém burkolat, alacsonyabb EMIRo HSkompatibilis, ólommentesTámogatja a Digitális Diagnosztikai Ellenőrző felületEgységes +3,3 Vos tápegységMegfelel az SFF8472ALKALMAZÁSOKKapcsoló Kapcsoló FelületFast EthernetVáltott Hátfali AlkalmazásokRouter / Server FelületEgyéb Optikai LinkekA GyárMinősítésekCsomagolásA jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20dbTippek kérjük, figyelmesen olvassa elSZÁLLÍTÁS1...

Amerikai Miller Genuine Tartozó Drót Táncosok Tartozó Drót, Kábel Blankoló Készülék FTTH Hideg, Akkor A Dual-port Táncosok

13 Felhasználói értékelések
6409.80-7 % 5962.00

Amerikai Miller Genuine tartozó drót táncosok Tartozó drót, kábel blankoló készülék FTTH hideg, akkor a dualport táncosok Ingyenes szállításBiztosíthatom önöket, hogy a termékeink minőségét annak érdekében, hogy önnek a legjobb szolgáltatást biztosítja a leggyorsabb szállítás, legbiztonságosabb módja, ha az árut a kezét! Ha bármilyen kérdése van, miután megkapta a terméket, vagy minőségi problémák, kérem, ne essenek pánikba, nyugodtan küldje viták, kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz, akkor önnek a leginkább megfelelő választ! Boldog vásárolni, nagyon szépen köszönömTermék Tulajdonságok Márka, Modell : Miller FOIS Hatálya : 3.1 X2.0 MM tartozó drót, kábel, Optikai átmérő : 125 UM Szűk burkolat átmérő : 250 UM Szálak Száma : 12 mag Glutén lehet Villanyborotva Anyag : Műanyag bordák metal core Megfelelő hőmérséklet : 2045 Celsifok Kép

Optikai Teljesítmény Mérő Lézer Fényforrás Gép TL-560A Optikai Teljesítmény Mérő Piros Fény 10MW Vizuális Hibakeresőt Ingyenes Szállítás

3 Felhasználói értékelések
12039.30-7 % 11197.00

Termék Attribútumok Egy (70 + 8 távközlési felhasználók), a Termék Jellemzői a Felhasználók egyénikalibrálás (PC nélkül), gyári kalibrálási értékek visszaállítása; Automatikkikapcsolás funkció beállítható; beállíthatjuk, Hogy a referencia érték, REF relatív mérés; Valósidő kijelzése akkumulátor töltöttségi; Folyamatos piros fény kimeneti (állandó vezérlő áramkör) A használja a cserélhető optikai port kapcsolódási pontok FC, SC főnök, a mérés pontosabb; Két AA elem, energiatakarékos tervezés, hosszú idő; Gumi héj, növeli védelmi teljesítményt, alkalmas terepre, a termék leírása TL560 Sorozat hordozható optikai multiméter, más néven optikai multiméter, egy teljesítménymérő, vörös fény, az egyik a kombináció, mind a PM a vörös fénnyel egyidejűleg is használható, ez is lehet használni, egyedül...

Extrem Kompatibilis 1000BASE-SX,1,25 G SFP Adó,850nm 550m, Optikai Modul,LC Csatlakozó,PPA,DDM,GLC-SX-MM 10db/sok

14 Felhasználói értékelések
40216.50-5 % 38205.00

1.25 Gb / s 850nm 550 M Multi Mode SFP Készülék a Duplex LC Csatlakozó, DDM Funkció kompatibilis Extrem berendezésekTermék JellemzőkAdatokarány 1.25 Gbps / 1.063 Gbps művelet850nm VCSEL lézer, illetve PIN fotodetektor a 550m adásHotpluggable SFP lábnyom duplex LC csatlakozó Felület1...

Magas Minőségű 20mW Optikai Kábel Teszter, Száloptikás Vizuális Hibája Finder 15-20 Km-Tartomány 650+10nm Vörös Toll, Ingyenes Szállítás

6 Felhasználói értékelések
6750.00-7 % 6277.00

Magas Minőségű 20m W Optikai Kábel Teszter, Száloptikás Vizuális Hibája Finder 1520 kmTartomány 650+10nm Vörös toll, Ingyenes szállításTermék TulajdonságokHullámhossz650nm±10nmJeladó TípusFPLD lézerKimeneti teljesítmény20m Wcsatlakozó2,5 mmes univerzális adapterMűködési módMind a CW Pules elérhetőMűködési hőmérséklet10~+45 °CTárolási hőmérséklet40~+70 °CTeljesítmény2db AA akkumulátor akkumulátor nélkülMunkaidő60Tömeg110g (kivéve az elemeket)Méret (mm)220 X 271 x Optikai Vizuális hibakeresőt 20mw1 x Fekete táska Kép

Rost Hasító Penge CT-30 CT-30A CT-30B DVP 105 Nisshin CI-01 Alkalmazni Optikai Hideg Vegye Fel Eszközök 16 Gép Pengék

4 Felhasználói értékelések
2894.40-7 % 2692.00

ptical rost vágó kés pengével93 egy német wolfram steel anyagA penge 60 fokVágd fel a 30000szer, vagy forgó kés felület : 16 számjegy lyukak pozícióVágási Szög : 0.3 fokTeng bin modell, T 30, T 30, T 30 b, CT 32CT 38, CT 20, CT 2011, CT 2012Di wei optikai vágó kés DVP 104, DVP105Új optikai vágó kés CI 01, CI 03Mert a Kínai légiközlekedési előírások, a termék nem tartalmazza az akkumulátor, Akkumulátor nagyon olcsó, kérlek, hogy vegyél magadnak áruház, köszönöm a támogatástMegjegyezte : A vevő a Brazil / Argentin, meg Kell adni a CNPJ (CPF) / ÁFA Nem...

YIDATON Autós Töltő Eliminator Adapter 12V A Motorola Rádió 600 GM300 GTS2000 GTX2000/800/900 Walkie Talkie Akkumulátor Eliminator

13 Felhasználói értékelések
3734.10-37 % 2352.00

Walkie Talkie 12 V Eliminator Akkumulátor Töltő Motorola GP88 GP300 PTX600 MTX638 LTS2000 Töltő Rádió Tartozék Magas MinőségLeírás : Ez a tétel egy Autó Rádió Akkumulátor Adapter alkalmas, hogy használja a rádió autóBemeneti Feszültség12v+10%Kimeneti Feszültség7.5 vKompatibilis rádióGP88 / 300 / 600 GM300 GTS2000 GTX2000 / 800 / 900 MTX638 PTX600Megjegyzés : Ha a rádió modell nem a fent felsorolt, kérjük, tekintse meg a többi elemet, vagy írjon nekünk a modell számot, majd, mi segítünk, hogy megtalálja az egyik, hogy ruhaA csomag Tartalmazza : 1 x autórádió töltő Eliminator Adapter GP88Szállítás1.Mi a hajó, hogy világszerte 1 munkanapon a feladó idő.2.Az elemeket szállítjuk számított 1 munkanapon kézhezvételét követően a fizetés.3.Elemek lesz jelölve Ajándék alacsony érték, hogy elkerüljék a magas behozatali díjakat.4.A vevők vagy a felelős a vádat.Meg pls, ellenőrizze az országvámhivatal, hogy meghatározza, e további költségek előtt a vásárlás / licitálás.5.Szeretnénk eladni a termékeket a nagyon alacsony ár,tehát a vám,adók, díjaknem szerepel a tétel ára.6.Küldünk tételek szerint címét, feltéve, hogy a vevő a vatera piacterén figyelembe,ezért kérlek,győződjön meg róla, hogy a fogadó cím vásárlás előtt.7.Szállítási idő függ a célok, valamint egyéb tényezők pontos,elérve a legtöbb országbanbelül 3055 nap,így remélem, hogy egy türelme várni a csomag.Mi a hajó, hogy világszerte 1 munkanapon a feladó idő.Tippek1.Elfogadjuk Letéti csak.2.Értékeljük, azonnali fizetéssel, várom, hogy a vállalat a jövőben.3.Fizetett elem lesz bejelentve nem kapott fizetés 7nap a tőzsdei véget ért.Visszajelzést1.Visszajelzések marad, hogy minden tranzakció.2.A vásárlók, akik nem elégedett a vásárlás, vagy nem kapta meg a csomagot,pls, nyugodtan lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt elhagyja bármilyen észrevétele vagy emelje fel vitás,mi mindent megteszünk, hogy megoldja az ügyet, s elérni, hogy a vevő elégedett legyen.Rólunk1.Mi a legfontosabb, hogy ügyfeleink elégedettek.2.Célunk nemzetközi eladó.3.Köszönöm a vásárlók a boltban,remélem egy kis vásárlási élmény.

Baofeng érdekesség Walkie Talkie Vízálló Tok UV-5R CB Rádió UV82 BF-888S UVB6 Vízálló Táska Uv5r Kg-uv8d Px-2r

14 Felhasználói értékelések
HUF 1485.00

Leírás : Ez a napirendi pont határoz, hogy használják, hogy megvédje a rádió a víz& ködös, valamint Ellenáll a magas hőmérséklet alacsony hőmérséklet Alkalmas minden márka, modell, különösen a tűzoltókat, majd fel lehet használni, a 30 ° Ctól +60 ° C; továbbá a szabadtéri tevékenységek, a multivilágok használja a lelkesedés; bár szakadt az eső, vízálló készülék is, nincs miért aggódnod...

10db/sok 2,4 GHz Antenna SMA Male Csatlakozó 2dbi Wifi Antenna Gumi Zigbee Antenna Rövid 5cm

15 Felhasználói értékelések
6207.30-10 % 5586.00

10db / sok 2,4 GHz antenna SMA Male csatlakozó 2dbi wifi antenna gumi Zigbee antenna rövid 5cmTermék leírásSW2400 ZT48 vezeték nélküli digitális antenna, a vezeték nélküli digitális mérőóraleolvasó kommunikációs rendszer kialakítása az antenna.Az antenna állóhullám arány teljesítménye jó, kis dimenzió, szerkezet, könnyű telepítés, stabil teljesítmény, a nagyon jó antivibrációs, valamint az öregedést.MérettáblázatÁllóhullám arányParaméterFrekvencia tartomány : 2400 MHz + / 100 állóhullám arány : Bemeneti impedancia : 50 Ω Maximális teljesítmény : 10 W Nyereség : 2.5 d Bi Polarizáció : vertikális polarizáció Inerface formában : SMA / J

2db Kávézó Hívja Rendszer Jelerősítő,vezeték Nélküli Hívja Rendszer Jel Erősítő étterem/kávézó/kórház,sorban Hívó

3 Felhasználói értékelések
HUF 22407.30

2db Kávézó hívja rendszer jelerősítő,vezeték nélküli hívja rendszer jel erősítő étterem / kávézó / kórház,sorban hívóÜDVÖZÖLJÜK A BOLTBAN(Ár shiping költség lehet változtatni miatt rendelési mennyiség, kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, ha bármilyen kérdése van, köszönöm.)Fotó, LeírásMéretek : 153mm * 82mm * 29mmNettó súly : 200gFrekvencia : 433.92 MhzTápfeszültség : AC220 V / 60 HZDC12 V / 1 A.Jel átviteli távolság : 1,5 kmre a nyílt űrbenÁtviteli mód : továbbítja az összes jelet, vagy továbbítja része jelÁtviteli távolság : 2.5 kmTápfeszültség : AC220 V / 60 HZDC12 V / 1 A.Bekapcsolt állapotban—piros fényekVételi jel — sárga villogó fényekAdó jel—zöld fények01.Inicializálása az erősítő02.Regisztráció a hívás gomb03.Jel átviteli mód beállításaApplicati aÉtterem, Kórház, Hotel, kávézó, Iroda, KTV, Internet, bár, Gyár, Raktár, Szuper, piac, Egészségügyi,Szalonok&Spa, Konyha, stb.FizetésVatera piacterén fizetés, Banki Átutalás, a Western UnionRólunkWitop professzionális szolgáltató a széles körű vezeték nélküli csipogó vezeték nélküli gombok bármilyen típusú gyors lapozás szüksége van : hívjon az alkalmazottak,hívja workfloor felügyelők, hívja a pincérek, hívja a nővérek, stb...

Fiber Optic-cleaner, A Kerámia Foglalat Végén Felület Lehet Cserélni Egy Core Tisztább, Rost Tisztítás Doboz

15 Felhasználói értékelések
5130.00-25 % 3847.00

Optikai felület tisztító gép nem alkohol speciális rost, mag, A minta kiválasztása a tisztább lehetővé teszi, hogy a tisztítás, hogy elérjék a kívánt eredményt, Takarító, könnyen hordozható csak óvatosan törölje meg, a por, meg A zsír a felület az optikai kapcsolat takarítják, a gazdasági, valamint a tisztító kazettát a tisztább lehet cserélni gombot, hogy csökkentse a költségeit a nagyobb felhasználók számára...

Fiber Optic-cleaner, Rost Mosó, Nem-rost Tisztító Toll, Rost Tisztító Kazetta Doboz Core Random Szín

2 Felhasználói értékelések
5130.00-25 % 3847.00

Optikai felület tisztító gép nem alkohol speciális rost, mag, Tisztább, egyedi design szerkezet kiválasztása, így minden tisztító, hogy elérjék a kívánt eredményt, Takarító, könnyen hordozható csak óvatosan törölje, optikai csatlakozási felület a por, zsír, hogy tiszta, megfizethető, A tisztító kazettát a tisztább lehet ismételni, illetve cserélni, hogy csökkentse a költségeit a nagyobb felhasználók számára...

Rádió Hangszóró, Fülhallgató Mikrofon Icom Walkie Talkie IC-F3 IC-F3GS IC-F4 IC-F4S IC-F11 IC-11 IC-F14

8 Felhasználói értékelések
HUF 1890.00

JELLEMZŐKAV buttom mikrofon, t aik figyelj nélkül, kezében a rádióPuha fülhorgot, kényelmes viseletÁllítható fül horog illik jobb vagy bal fülRuházat klip megáll a fülhorgot húzzák leKészült jó minőségű, tartós kábel, ellenállás, hogy húzzaKompatibilis icom Modell : ICF3, ICF3 S, ICF4, ICF4 S, ICF4 SR, ICF4 TR, ICF10, ICF20, ICH2, ICH6, ICJ12, ICM5ös ICM10, ICT2, ICT2 A, ICT2 E, ICT2 H, ICT7, ICT7 A, ICT7 H, ICT8, ICT22 A, ICT22 E, ICT81, ICT90 A, ICU12, ICU16, ICa V8as ICW32 A, IC4008, IC4088 A, IC4088 SR1...

Kompatibilis Arista Hálózatok Kétirányú SFP-1G-BXUA-20 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1310nm/RX1550nm 20 Km-re DDM Adó SFP Modul

7 Felhasználói értékelések
HUF 4090.50

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Kompatibilis SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP Modul

5 Felhasználói értékelések
HUF 19440.00

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Az újdonság

Írja be e-mail címét, hogy feliratkozhasson, és üzletünkben megkapja a legjobb ajánlatokat és lehetőségeket. Soha nem küldünk spamet. A legjobb árak és a legjobban garantált lehetőség.